Kalite

Kalite

Kalite

Tüm çalışanlarımızın iş hedeflerine katılımıyla ve birikmiş tecrübemiz sayesinde sürekli iyileştirme ve geliştirme anlayışımızla müşterilerimiz için güvenilir bir ortak olarak kalmaya devam edeceğiz. Kalite yönetim sistemimiz bağlamında üretilen ürünlerin teknik detaylarının yer aldığı dokümanların güvenliği amacıyla, programların, uygulamaların, kullanıcı işlemlerinin ve bilgi sistem ağındaki veri akşının iz kayıtları toplanır ve saklanır.
Ürün ve hizmette mükemmel kalite için çalışıyoruz.

ISO 9001:2015

Şirketimiz ISO 9001:2015 kalite yönetim sistemi belgesine sahiptir.

Ulusal ve uluslararası standartta en kaliteli ve verimli üretim ve hizmeti sunma amacıyla; Üretilen her ürün, sipariş girişinden sevkiyata kadar titizlikle kontrol edilmekte, bu kontrollerin her biri dökümante edilip talep edildiği takdirde müşterilerin ilgili departmanlarına iletilebilmektedir.

ISO 9001:2015
Trace

Trace

Metamold, ürünlerin tüm üretim süreçlerini ve üretim sonrası bakım ya da yapılan herhangi bir işlemi takip etmeyi sağlayan trace (iz) verilerini kapsayan raporları; ürünler için hazırlanan kimlik altında oluşturur.Ürünlerin kalite güvencesi için aldığımız önlemler, ilk tasarımdan nihai üretime kadar tüm süreçlerimiz için geçerlidir. Proje operasyonlarında kalıp üretiminin tasarımdan üretim sonuna kadar olan her adım kayıt altına alınarak ürün kimliğinde depolanır. Bu sayede ürünün proses aşamaları (trace) kalıcı olarak saklanmış olur.

Bilgi Güvenliği

Üretilen bilgi ve teknolojiyi koruma altına almak amacıyla;

  • Firmamızın üretim alanlarına üretim personeli dışında giriş yasaktır. Şifreli kapılarımız sayesinde üretim alanı girişleri kontrol altındadır.
  • Veri güvenliği açısından hiçbir dış veri depolama aracı bilgisayarlara takılamaz, kullanılamaz.
  • Tüm veriler herhangi bir dış tehdite karşı bulutta yedeklenmektedir.
  • Tüm verilerimizin yedeklemeleri sanal sunucularla yapılmaktadır. Network’e dahi erişim MAC filtrelemeye tabiidir.
Bilgi Güvenliği