• Güzelyurt Mh. 5779 Sk. No:67/A Yunusemre/Manisa
  • (0236) 233 20 03
  • info@metamold.com

Mühendislik

Mühendislik ve Proje

Tasarım, işleme çözümleri ve ölçüm raporlarına kadar, talaşlı imalatın her alanındaki teknolojiyi yetkin mühendislerimizle birlikte çözümleyip, geliştiriyoruz.

Tasarım sürecinde müşterilerimizle yakın temaslarda bulunarak, onlarında istek ve görüşlerini alarak tamamen müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ilerlemekteyiz.

İş ilişkisi içinde olunan firmalar ile yapılan ürün geliştirme ve süreç geliştirme faaliyetlerinin yanında patent çalışmaları da yapmaktayız. Şirketin ana hedeflerinden biri de üretimin yanında patent üreten bir şirket olmaktır.

Üretime konu olan ürün ve hizmetler ile ilgili bütün işlemler, şirketimiz bünyesinde lisanslı tasarım programlarıyla gerçekleştirilmektedir.

Proje: Sipariş onayı ile başlar, tasarım, malzeme tedariki, giriş kalite kontrol, üretim, CMM’de kalite kontrol, montaj, fonksiyonel kontroller ve göz kontrolü ile son bulur.

Tersine Mühendislik

Şirketimiz bünyesinde bulunan 3D ölçüm cihazı sayesinde tersine mühendislik faaliyetleri de yürütülmektedir.

Projelerin tasarımında ve imalatında her zaman tecrübemizi, müşteri beklentileri ve işleme stratejilerimizi birleştirerek en iyi sonuca ulaşma amacındayız.

tersine mühendislik